Večerní povídání s Radkem Kolářem

Inspirace na vaší cestě Tchaj-ťi...

Video
01:27:07
Čtyři tygři z Čchen-ťia-kou: MISTR ZHU TIANCAI
Závěrečný díl seriálu o nejvýznamnějších současných mistrech Čchen Tchaj-ťi. Zhu Tiancai je učitelem Radka Koláře. Jaké události formovaly jeho dětství? Kdy a za jakých okolností poprvé navštívil Prahu? Podívejte se na umění mistra Zhu a na jeho výukové semináře v Taiji Akademii.
01:19:49
Čtyři tygři z Čchen-ťia-kou: MISTR WANG XIAN
Třetí díl seriálu o nejvýznamnějších současných mistrech Čchen Tchaj-ťi. Jaký byl a je život dalšího z velmistrů Tchaj-ťi? Na co je podle něj třeba dát si při cvičení pozor? Jak vypadá správný student Tchaj-ťi? Rady mistra i ukázky cvičení.
01:25:50
Čtyři tygři z Čchen-ťia-kou: MISTR CHEN ZHENGLEI
Druhý díl seriálu o nejvýznamnějších současných mistrech Čchen Tchaj-ťi. Nejmladší ze čtveřice mistrů Čchen Tchaj-ťi. Mistr Čchen Čeng-lej se více než 50 let věnuje šíření Tchaj-ťi především v Číně. Jak postupovat na cestě Tchaj-ťi? Poslechněte si jeho rady a inspirujte se jeho uměním.
01:29:39
Čtyři tygři z Čchen-ťia-kou: MISTR CHEN XIAOWANG
První díl seriálu přednášek Radka Koláře o nejvýznamnějších žijících mistrech Tchaj-ťi. Kdo jsou Čtyři tygři z Čchen-ťia-kou? Jaké bylo mládí velmistra Čchen Siao-wanga? Podívejte se na mistrovo umění. Poslechněte si, co nám radí. Radek Kolář doplní videa a rady mistra svým komentářem a zážitky.
Čtyři Tygři z Čchen-ťia-kou